Domena .GIFT

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .GIFT – podstawowe informacje

Prowadzisz sklep internetowy z upominkami na różne okazje? A może tworzysz bloga z ręcznie robionymi prezentami? W obu przypadkach świetnym pomysłem na nazwę Twojej strony będzie domena .GIFT. Dzięki takiemu adresowi użytkownik od razu będzie wiedział, czym zajmuje się Twoja firma. Jest to bardzo istotne, ponieważ ciekawa i nawiązująca do działalności firmy nazwa na pewno łatwiej zapada w pamięć.

Dla kogo domena .GIFT?

Domena .GIFT jest dostępna dla wszystkich i bez żadnych ograniczeń. Dedykowana głównie firmom zajmującym się produkcją oraz sprzedażą upominków i gadżetów na różne okazje, ale nie tylko. Dodatkowo rozszerzenie .GIFT może być też świetną opcją dla sklepów z opakowaniami prezentowymi i kartami podarunkowymi. Z końcówki tej będą również zadowolone osoby prowadzące strony z artykułami o charakterze handmade.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Rezerwuj więcej rozszerzeń z nazwą firmy, aby ustrzec się przez konkurencją.

Pamiętaj, aby adres strony był zrozumiały w języku jakim posługują się Twoi klienci.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.