Domena .GRATIS

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .GRATIS – podstawowe informacje

Domena .GRATIS plasuje się na 5. miejscu w wewnętrznym rankingu Kei.pl w częstotliwości rezerwowanych domen. To doskonały powód, by skorzystać z tego rozwiązania, jeśli prowadzisz biznes online, a dodatkowo od czasu do czasu dorzucasz swoim Klientom ciekawe gratisy. Domena ta idealnie sprawdzi się przy serwisach, które agregują kupony rabatowe lub informują o promocjach w zewnętrznych sklepach online.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i dłużej działających. Końcówka .GRATIS pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania.

Dla kogo domena .GRATIS?

Idealnie pasuje pod promocję sklepów internetowych. Jeśli chcesz podkreślić, że dostarczasz swoje produkty za darmo do klientów.

Rozwiązanie to zostało specjalnie dopasowane dla witryn internetowych gromadzących informacje o kuponach rabatowych do innych sklepów.

Witryny z tą końcówką sprawdzą się dla stron WWW świadczących tanie, popularne usługi.

Praktyczne porady

Wybieraj rozszerzenia, które pozwalają na stworzenie ciekawego adresu WWW.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Poinformuj Klientów już na etapie adresu z jakiego typu działalnością mają do czynienia.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.