Domena .GURU


Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .GURU – podstawowe informacje

Domena .GURU podkreśla, że firma lub osoba specjalizuje się w zakresie oferowanych usług. Ma wszechstronne zastosowanie w każdej dziedzinie. Domenę można zastosować kreatywnie do promocji bloga, poradnika, forum, ale także spełni swoją rolę w promocji firm świadczących usługi doradcze, specjalizujących się w określonej dziedzinie.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Domena .GURU jako nowa końcówka pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania, a co najważniejsze ciekawej dla odbiorcy i zachęcającej do kliknięcia. Jeśli użytkownik szuka specjalisty, to kliknie w adres, który go zachęci. Można ją także zastosować do przekierowania ruchu na stronę docelową poprzez dodatkowe kampanie promujące wybraną usługę czy firmowego bloga.

Dla kogo domena .GURU?

Końcówka nadaje się dla:

stron z poradnikami na dowolne tematy,

firm świadczących usługi doradcze,

blogerów i vlogerów,

stron z instrukcjami,

firmowych blogów.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Pamiętaj, aby adres był krótki i łatwy w zapamiętaniu przez odbiorców.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.