Domena .HIPHOP

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .HIPHOP – podstawowe informacje

Domena .HIPHOP dedykowana jest tematom lifestyle. Końcówka idealnie nadaje się do promowania gwiazd muzycznych, tancerzy, a także dla producentów i projektantów ubrań. Podkreśla tematykę strony kryjącej się pod adresem, co zwiększa jego klikalność przez osoby poszukujące informacji związanych z hiphopem.

Domena .HIPHOP należy do grupy nowych domen, a rejestracja jest otwarta dla wszystkich. Ścisłe dopasowanie domeny do tematyki związanej z hiphopem pozwala na znalezienie wolnej, krótkiej i chwytliwej nazwy.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych projektów w sieci jak i już istniejących. Domena .HIPHOP idealnie sprawdzi się do promocji wykonawcy, zespołu czy wybranej płyty. Adres typu pseudonim.hiphop pozwoli na szybkie odnalezienie strony z informacjami o wybranej gwieździe.

Dla kogo domena .HIPHOP?

Końcówka nadaje się dla:

muzyków,

zespołów muzycznych,

agencji kreatywnych,

producentów.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Nowe domeny to szereg możliwości dla wyróżnienia swojej oferty. Personalizuj adres według branży

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci ? użyj w nim nazwy firmy.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.