Domena .HOLIDAY

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .HOLIDAY – podstawowe informacje

Domena .HOLIDAY jest dedykowana branży turystycznej. Świetnie nadaje się do promowania ofert first minute i last minute. Dobra dla portali i wyszukiwarek ofert turystycznych. Wybierając adres typu nazwa wyszukiwarki.holiday zwiększamy nawet dwukrotnie klikalność w stronę. Użytkownik jest pewny, że przechodząc do takiego adresu znajdzie treści związane z tematami podróżniczymi.

Domena .HOLIDAY należy do grupy nowych domen, które niedawno weszły na rynek. Otwierają one możliwość znalezienia chwytliwego adresu WWW, krótkiego i z unikalną nazwą. Domena .HOLIDAY jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

Jak wykorzystać nowe domeny i .HOLIDAY?

Jeśli prowadzisz agencję turystyczną, domena .HOLIDAY przyda Ci się pod kampanię promocyjną całej marki lub wybranej usługi. Końcówki z grupy nowych pomogą Ci w wyborze dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Dla osób rozpoczynających swoją działalność w sieci domena z grupy nowych pomoże w wyróżnieniu się spośród konkurencji.

Dla kogo domena .HOLIDAY?

Końcówka nadaje się dla:

właścicieli agencji turystycznych,

osób prowadzących hotele, pensjonaty, ośrodki wypoczynkowe,

właścicieli apartamentów przeznaczonych pod wynajem,

organizatorów wycieczek i przewodników,

blogerów podróżniczych,

właścicieli forów podróżniczych i wyszukiwarek ofert turystycznych.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Zwróć uwagę, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.