Domena .HOUSE

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .HOUSE – podstawowe informacje

Domena .HOUSE dedykowana jest branży nieruchomości. Idealna dla sprzedawców oraz realizatorów projektu. Rozszerzenie to należy do grupy nowych domen, których celem jest podkreślenie profilu działalności firmy. Widząc adres WWW z końcówką .HOUSE użytkownik poszukujący firmy budowlanej bądź nieruchomości na sprzedaż prędzej kliknie w link posiadający słowo kluczowe.

Rejestracja domeny .HOUSE jest otwarta dla wszystkich. Nadaje się zarówno na blogi i fora jak i dla firm związanych z branżą nieruchomości.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny to nie tylko sposób na świetny adres dla początkujących. Jeśli posiadasz już adres główny WWW, nową domenę możesz wykorzystać do dodatkowej promocji. Utworzysz pod nią bloga promującego Twoje usługi, stronę promującą nowość w ofercie bądź witrynę pod kampanię wizerunkową dla Twojej marki. Dodatkowe działania w sieci skierują użytkowników na Twoją stronę co przyczyni się do wzrostu klientów lub czytelników.

Dla kogo domena .HOUSE?

Końcówka nadaje się dla:

agencji nieruchomości,

firm budowlanych i podwykonawców,

rzeczoznawców rynku nieruchomości,

firm remontowych,

osób prowadzących portale, wyszukiwarki, blogi związane z nieruchomościami.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Zarejestruj nową domenę i już na etapie adresu poinformuj Klientów o profilu działania.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.