Domena .NAME

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .NAME – podstawowe informacje

Domena .NAME należy do grupy nowych domen, które podkreślają tematykę witryny. Pierwotnie domenę można było jedynie zarejestrować z nazwą zawierającą imię i nazwisko, obecnie rejestracja została otwarta dla wszystkich. Domenę .NAME można wykorzystać dowolnie, kreatywnie dopasowując do niej nazwę.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe końcówki domen, w tym .NAME, pozwalają na znalezienie krótkiego i chwytliwego adresu WWW, który zachęci użytkownika do kliknięcia. Sprawdzają się zarówno dla nowych projektów, jak i tych już działających. Podchodząc do rozszerzeń kreatywnie pozwalają one na zbudowanie ciekawego adresu, który pozwoli na wypromowanie kampanii wizerunkowej marki.

Dla kogo domena .NAME?

Końcówka nadaje się dla:

  • blogerów i vlogerów,
  • witryn promujących osoby i ich talenty,
  • osób, którym zależy na budowaniu marki osobistej,
  • wszystkich szukających kreatywnego adresu.

Praktyczne porady

Staraj się wybrać adres strony WWW tak, aby był krótki i prosty do zapamiętania.

Zarejestruj z nazwą firmy więcej końcówek, aby ustrzec się przed konkurencją.

Otwórz się na nowoczesne rozwiązania i wyróżnij spośród konkurencji z branżową końcówką.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.