Domena .SC – Seszele

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .SC – podstawowe informacje

Domena .SC to domena narodowa przypisana do Republiki SeszelI (Seychelles, Sesel). Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, dlatego też jest często używana do promocji stron o tematyce naukowej (.SC traktowane jako skrót od science).

Dla kogo domena .SC?

Domena .SC jest dedykowana firmom i organizacjom działającym na terenie Seszeli oraz stronom związanym z tematami naukowymi. Końcówka .SC jest kojarzona jako skrót od słowa science, dzięki czemu świetnie sprawdza się do promocji wydawnictw, czasopism, zbiorów archiwalnych, katalogów i wszelkich poradników.

Dlaczego warto wybrać domenę .SC?

Domena .SC jest dostępna do rejestracji dla wszystkich, dzięki czemu można ją zastosować nie tylko do przedstawienia usług oferowanych na terenie Seszeli. Końcówka .SC jest kojarzona ze skrótem science, co kojarzy się z wiedzą, nauką i poradnikami, które są często wyszukiwane w sieci przez użytkowników.

Praktyczne porady

Rejestracja domeny .sc jest otwarta dla wszystkich. Nie ma dodatkowych wymagań, które należy spełnić.

Domeną .sc możesz zarejestrować na okres 1 bądź 2 lat.

Rezerwuj więcej rozszerzeń z nazwą firmy, aby ustrzec się przez konkurencją.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.