Domena .SHOES

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!Domena .SHOES – podstawowe informacje

Domena .SHOES należy do grupy tzw. nowych domen, czyli końcówek dedykowanych konkretnym branżom Domena .SHOES największą popularność zdobyła wśród firm bezpośrednio związanych z działalnością obuwniczą. Z powodzeniem wykorzystywana przez branżę e-commerce. Domena podkreśla profil działalności, jest czytelna dla użytkownika. Może być rejestrowania przez każdego, bez żadnych ograniczeń.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Końcówka .SHOES pozwala na utworzenie charakterystycznego, łatwego do zapamiętania adresu. Dużym atutem jest rozpoznawalność słowa ?shoes?, które jest czytelne zarówno dla rodzimego, jak i zagranicznego odbiorcy. Taka końcówka pozwala poszerzyć działalność firmy o rynki zagraniczne. Domena .SHOES przykuwa uwagę klienta, jest łatwa do zapamiętania, pozwala wyróżnić się na rynku i zbudować przewagę nad konkurencją. Nowe domeny sprawdzą się także przy przeprowadzaniu dodatkowych kampanii, wspierających markę i jej wizerunek firm.

Dla kogo domena .SHOES?

  • Branża obuwnicza,
  • sklepy internetowe,
  • styliści i osoby związane z branżą modową,
  • blogi o tematyce modowej.

Praktyczne porady

Już na etapie adresu, możesz informować Klientów o rodzaju działalności. Wykorzystaj w tym celu nowe domeny.

Pamiętaj, aby nazwa domeny była zrozumiała dla odbiorców.

Szukaj ciekawego adresu witryny, który zachęci odbiorcę do kliknięcia i wejścia na stronę WWW.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.