Domena .SI – Słowenia

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!


Domena .SI – podstawowe informacje

Domena .SI to oficjalna, narodowa domena Słowenii. Dla wszystkich zainteresowanych jest dostępna od listopada 2008 roku a posiadanie przedstawicielstwa na terenie Słowenii nie jest już wymagane. Domenę .SI można również wykorzystać kreatywnie, tak jak zrobiła to znana marka wykupując domenę pep.si.

Dla kogo domena .SI?

Domena .SI najlepiej sprawdzi się dla osób, które chcą otworzyć własną firmę na terenie Słowenii bądź poszerzyć istniejącą już działalność i oferować usługi na nowym rynku. Domena .SI sugeruje, że strona jest w języku słoweńskim. Słowenia cieszy się także niemałym powodzeniem w branży turystycznej. Zatem domena .SI może również znaleźć zastosowanie w przypadku portalu poświęconego słoweńskim podróżom, kulturze oraz kuchni. Domena SI. jest domeną krajową, dlatego jest rozpoznawalna na całym świecie.

Praktyczne porady

Domena .SI jest dostępna dla wszystkich bez ograniczeń.

Rejestrując nazwę firmy z końcówką .SI, sprawdź też inne wolne rozszerzenia i uchroń się przed konkurencją.

Wybierając adres WWW pamiętaj, że warto w nazwie posiadać frazy kluczowe, charakterystyczne dla działalności danej firmy.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.