Domena .TOP

idealna dla najlepszych
oraz stron z rankingami i recenzjami


Domena .TOP – podstawowe informacje

Domena .TOP to końcówka dobra dla stron z rankingami. Bierze się to z faktu, że w Chinach słowo top oznacza ranking. Domena doskonale pasuje dla witryn z recenzjami produktów i porównywarek cenowych. Jest też stosowana w celu podkreślenia przez firmy bycia liderem w branży.

Domena .TOP należy do grupy nowych domen, które jako najmłodsze na rynku dają możliwość znalezienia atrakcyjnego, wolnego adresu WWW. Domena jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Domena .TOP jako nowa końcówka pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania, a co najważniejsze – ciekawej dla odbiorcy i zachęcającej do kliknięcia. Idealnie nadaje się do promocji nowych projektów, jak również dla firm działających od dłuższego czasu. Może służyć do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które budują wizerunek marki i pokazują ją z innej strony.

Dla kogo domena .TOP?

Końcówka nadaje się dla:

  • stron z rankingami,
  • porównywarek cen,
  • stron z recenzjami usług,
  • blogerów i vlogerów,
  • firm chcących podkreślić fakt bycia liderem w branży.

Praktyczne porady

Nowe domeny to szereg możliwości dla wyróżnienia swojej oferty. Personalizuj adres według branży.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.