Domena .TV

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .TV – podstawowe informacje

Końcówka .TV domena najwyższego poziomu (ccTLD) małych wysp Tuvalu na Pacyfiku. Rozszerzenie .TV nazywane domeną telewizyjną, cieszy się dużą popularnością wśród internetowych twórców. Sprawdza się w przypadku stron zawierających filmy i inne materiały wideo, pliki multimedialne i muzykę. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych restrykcji.

Domena .TV Twoja telewizja

Domena .TV jest bardzo atrakcyjna dla osób, które chcą założyć swój własny serwis z materiałami wideo, prowadzić vloga czy telewizję internetową. Chwytliwa nazwa pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji i znaleźć nową grupę odbiorców zainteresowanych danym tematem. Domena .TV jest czytelna dla międzynarodowego odbiorcy, pozwala na tworzenie marki o światowym zasięgu. Końcówka .TV to szansa na kreatywną nazwę, wyróżnienie się z tłumu i zdobycie popularności. Nazwa z taką końcówką jest łatwa do zapamiętania i pomaga w budowaniu wiernej grupy odbiorców.

Dla kogo domena .TV?

Medialna końcówka wykorzystywana jest na potrzeby:

telewizji internetowej,

portali z materiałami wideo,

stron prowadzonych przez vlogerów,

agencji interaktywnych,

prezentacji multimedialnych.

Praktyczne porady

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.