POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .NET? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .NET

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.NET
49.00 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .NET - podstawowe informacje

Domena .NET należy do grupy domen globalnych podkreślających międzynarodowy charakter działalności firmy. Domena .NET jest jedną z pierwszych domen najwyższego poziomu i cieszy się wysokim zainteresowaniem w sieci. Domenę tę wybierają marki nastawione na rozwój na rynku międzynarodowym i firmy telekomunikacyjne. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich.

DLA KOGO DOMENA .NET?

Dla wszystkich, którzy myślą o działalności na całym świecie. Końcówka .net jest rozszerzeniem rozpoznawalnym globalnie, co otwiera możliwość wejścia na każdy rynek. Założeniem jej powstania była promocja wszelkich podmiotów związanych z siecią i Internetem. Jest mniej rozpoznawalna od .COM, ale zaletą tego jest większa dostępność nazw w tej domenie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .NET?

Domeny .NET dzięki globalnej rozpoznawalności dają nieograniczone możliwości. Są odpowiednim wyborem jako domeny do przedstawienia oferty firmy, działalności organizacji jak również pod kampanię marketingową. Mają szerokie zastosowanie. Nadają się jako końcówka pod promocję startupów, dla działalności związanych z nowymi technologiami oraz dla biznesów działających online, czyli tak naprawdę dla każdego.

Czy wiesz, że?

Łącznie jest zarejestrowanych ponad 15,1 miliona nazw w rejestrze domeny .NET.

Pierwszy adres w domenie .NET zarejestrowano w styczniu 1985 roku.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.CO Więcej
.ORG Więcej
.BIZ Więcej
.PL Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Domena .NET należy do grupy domen najwyższego poziomu i jest rozpoznawalna na całym świecie.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Domena .NET podkreśla międzynarodowy charakter działalności firmy.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Poznaj opinie naszych klientów

Z firmą Kei.pl współpracujemy już kilka lat. Codziennie ich usługi dopasowane do naszych potrzeb wpierają nasze działania i pomagają się rozwijać. Nasze zadowolenie jest najlepszą rekomendacją.
Anna Zbela
Anna Zbela
CEO
Fundacja Inicjatyw Gospodarczych, Analitycznych i Technologicznych
Z ogromnym zadowoleniem od lat współpracujemy z Kei.pl, dzięki któremu możemy skutecznie i szybko docierać z najważniejszymi informacjami do mieszkańców Krakowa i regionu. Cenię sobie współpracę z Kei.pl, m.in. za stałe i szybkie wsparcie, świetny kontakt, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta.
Michał Rodak
Michał Rodak
Prezes Zarządu
LoveKraków.pl
Na co dzień nasz zespół walczy o ułamki sekund w Rajdowych Mistrzostwach Świata, dlatego interesuje nas tylko współpraca na najwyższym poziomie. Takie usługi świadczy firma Kei.pl. Zawsze możemy liczyć na ich profesjonalną obsługę.
Gabriel Borowy
Gabriel Borowy
rzecznik prasowy Kajetana Kajetanowicza
Kajto.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .NET  

Rejestracja domeny .NET jest otwarta dla wszystkich, bez dodatkowych wymagań. Tak jak w przypadku domeny .COM od 2014 roku obowiązuje zasada autoryzacji danych abonenta dokonywana po rejestracji domny lub do pokonaniu zmiany danych. Abonent otrzymuje w wiadomości email link, który należy kliknąć w przeciągu kolejnych 15 dni. Jeśli abonent nie dokona autoryzacji, domena zostaje zawieszona do momentu zakończenia procedutry bądź do wygaśnięcia domeny. każdy abonent dokonuje autoryzacji wyłącznie jeden raz. Oznacza to, że kolejne rejestracje dokonywane na ten sam zestaw danych (imię, nazwisko, email) nie wymagają ponownego potwierdzenia danych.

Cykl życia domeny globalnej .NET

Rejestracja domeny globalnej odbywa się po zaksięgowaniu płatności. W przeciwieństwie do domeny polskiej .PL nie ma okrezu rezerwacji. Domenę .NET można zarejestrować na okres od 1 do 10 lat. W przypadku braku odnowienia domeny po 365 dniach, zostaje ona wyłączona. Przechodzi w 35 dniowy okres "Grace period", w którym domenę można przedłużyć w cenie standardowej. Usługi dostępne pod adresem domeny nie są dostępne. Po tym okresie następuje 30 dniowy "Redemption Period". W trakcie jego trwania abonent może przedłużyć domenę, ale za dodatkową opłatą. Jeśli nie dokona opłaty domena przechodzi ona do kasacji, która trwa od 1 do 7 dni. Wraca ona do puli domen wolnych i może zostać zarejestrowana przez każdego użytkownika.