POTRZEBUJESZ NOWEJ DOMENY .PL? SPRAWDŹ CZY JEST WOLNACennik domeny .PL

Domena *cena rejestracji/odnowienia
.PL
9.90 zł
99.99 zł

*Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć 23% VAT

Domena .PL - podstawowe informacje

Domena .PL to domena narodowa przypisana Polsce. Podkreśla obszar działalności firmy na terenie całego kraju. Jest to najpopularniejsza domena w naszym państwie. Rejestracja domeny .PL jest otwarta dla wszystkich.

DLA KOGO DOMENA .PL?

Domena .PL jako domena narodowa dedykowana jest wszystkim firmom działającym na terenie Polski. Jeśli prowadzisz organizację, stowarzyszenie, zakładasz firmę i oferujesz usługi w Polsce, to ta domena jest idealna. Jest najbardziej rozpoznaalna wśród polskich użytkowników sieci, co sprzyja zwiększeniu ruchu na stronie. Podczas rejestracji pamiętaj o działaniach konkurencji. Zarejestruj więcej adresów z podobnymi nazwami do Twojej.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DOMENĘ .PL?

Adresy WWW z polską końcówką są najbardziej rozpoznawalne wśród polskich użytkowników sieci. Domena .PL sugeruje, że oferta jest w języku polskim i firma działa na terenie naszego kraju. Jeśli wybierzesz domenę z nazwą usługi i końcówką .PL, na pewno zwiększysz ruch na swojej witrynie, co przyczyni się do pozyskania szerokiego grona klientów.

Czy wiesz, że?

Łącznie jest zarejestrowanych ponad 2,7 miliona domen w rejestrze domeny .PL.

Domeny .PL odnoszą coraz większe sukcesy na rynku wtórnym. Znane transakcje: play.pl za 2 mln zł,  co.pl za 1 mln zł, czy opony.pl za 960 000 zł.

ZOBACZ TEŻ INNE DOMENY:
.COM Więcej
.EU Więcej
.COM.PL Więcej
.EU.COM Więcej
.NET Więcej
.ONLINE Więcej
DODATKOWE INFORMACJE:
Masz już domenę? Przenieś do nas.

Szukasz innej domeny? Sprawdź cennik wszystkich domen.

Zapomniałeś przedłużyć domeny? Sprawdź cennik dla nieterminowych płatności.
PRAKTYCZNE RADY

Dla polskich firm działających na terenie naszego kraju ? domena .PL jest najlepszym rozwiązaniem.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.


KONWERTER DOMEN IDN

Do czego wykorzystać więcej adresów www?

Kampanie Marketingowe
Budowanie bazy odbiorców
Dziel się wiedzą
ZAUFALI NAM

radio-merkury
zachęta
wojas
polarsport.pl
freshmail
tedx-krakow
coccodrillo
balladine
kotlet.tv
comperia

RODZAJE DOMEN - KTÓRE WYBRAĆ?

Polska Domena
Idealna dla wszystkich, którzy chcą prowadzić działalność na terenie Polski. Domena .PL jest najbardziej rozpoznawalną domeną w naszym kraju. Cieszy się największą popularnością i klikalnością pośród polskich odbiorców.
Domeny Regionalne
Jeśli chcesz prowadzić działalność lokalną, czyli na terenie wybranego miasta lub regionu, pomyśl o domenach regionalnych. Podkreślają one obszar, na którym działasz. Wybierz .waw.pl, .slask.pl, .wroclaw.pl i inne.
Domeny Globalne
Jeśli zakładasz międzynarodowa spółkę podkreśl to globalną końcówką .com, .net czy .org. Globalne rozszerzenie sugeruje, że strona jest w języku angielskim i działa na całym świecie.
Domena .EU
Stworzona z myślą o firmach działających na terenie Unii Europejskiej. Jeśli Twoimi klientami są mieszkańcy Europy zainwestuj w tę końcówkę.
Domeny Narodowe
Jeśli planujesz prowadzić działalność na terenie wybranego kraju, wybierz domenę z odpowiadającą mu końcówką: .de, .to, .co.uk i inne. Domeny zagraniczne wykorzystaj również przy tworzeniu wersji językowych. Końcówka podkreśla, że treści na stronie są przetłumaczone i zrozumiałe dla odbiorców.
Nowe Domeny
Jeśli działasz globalnie i chcesz podkreślić profil działalności to wybierz branżowe końcówki domenowe: .HOTEL, .AGENCY, .BIKE. Stworzone z myślą o markach chcących się wyróżnić i zachęcić odbiorców do kliknięcia w ich link. Dobry i chwytliwy adres ułatwia działania marketingowe i sam w sobie przyciąga klientów.

Referencje

Bardzo cenimy Kei.pl za elastyczność w dopasowaniu oferty do potrzeb tak dużego serwisu jak Kotlet TV. Współpracujemy od lat i obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie.
Paulina Stępień
Kotlet.tv
kotlet.tv
Naszych Partnerów dobieramy starannie, dlatego korzystamy z serwerów dedykowanych Kei.pl już od dłuższego czasu. Polecamy ich wszystkim tym, dla których najważniejsza jest niezawodność i stabilność działania usług.
Caritas Polska
Administrator stron internetowych Caritas Polska
Caritas

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania
i pomogą wybrać odpowiednie rozwiązanie.

801 308 408
Więcej o zasadach rejestracji domeny .PL  

Domena .PL – o czym powinno się wiedzieć?

Rejestracja końcówki .PL jest dostępna dla wszystkich, bez ograniczeń. Domena .PL jest domeną krajową, najwyższego poziomu, co czyni ją najczęściej wybieraną na terenie Polski.

Jaki jest cykl życia domeny .PL?

Każda domena z końcówką .PL ma jednakowy cykl życia. Czas rezerwacji domeny wynosi 14 dni. Jest to okres, w którym nikt inny nie może jej zarezerwować, a kupujący w tym terminie musi uiścić opłatę aktywacyjną. Po uregulowaniu wymaganych należności domena, wraz z wszystkimi usługami, staje się aktywna na rok. Po tym czasie należy ją odnowić. W przypadku, gdy tego nie zrobisz, domena pozostaje Twoja własnością jeszcze przez miesiąc, jednak dodatkowe usługi nie są już aktywne. Jeśli po 30 dniach kwarantanny odnowienie nie dojdzie do skutku, następuje uwolnienie końcówki .PL do puli wolnych domen.