Domena .CAFE

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .CAFE – podstawowe informacje

Domena .CAFE jest dedykowana firmom z usługami skierowanymi dla kawoszy. Prowadzisz kawiarnię, restaurację, a może jesteś szefem palarni kawy? Wybierz oryginalną domenę podkreślającą to, czym się zajmujesz. Wybierając adres WWW złożony z nazwy Twojej firmy oraz końcówki .CAFE gwarantujesz swojej stronie większy ruch. Domeny ze słowami kluczowymi w adresie generują większą klikalność, co wykazała firma Verisign w swoim raporcie.

Domena .CAFE jest dostępna dla wszystkich. Należy do grupy nowych domen, które powstały w odpowiedzi na zmniejszenie wolnych nazw w znanych rozszerzeniach. Nowe domeny dedykowane są dla ukierunkowanych firm. Ich celem jest podkreślenie profilu działalności firmy. Dzięki temu adres jest prosty w zapamiętaniu co sprzyja szybkiemu odnalezieniu go w sieci. Wybierając końcówkę z grupy nowych domen ułatwiasz odnalezienie Twojej strony w sieci.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny to świetne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją przygodę w Internecie. Krótki, chwytliwy adres pomaga w wyróżnieniu się spośród konkurencji i zainteresowaniu użytkowników witryną. Ale to nie wszystko. Dodatkowa domena z ciekawym adresem WWW może pomóc w wygenerowaniu dodatkowego ruchu na głównej stronie firmowej. Ciekawy adres może stać się zalążkiem do świetnej kampanii wizerunkowej marki lub wypromowania wyjątkowej oferty. Więcej o możliwościach wykorzystania nowych domen na naszym Blogu Kei.pl.

Dla kogo domena .CAFE?

Końcówka nadaje się dla:

  • smakoszy kawy, prowadzących blogi i fora,
  • właścicieli restauracji i palarni kawy,
  • sklepów oferujących akcesoria do kawy,
  • baristów,
  • firm szkoleniowych,
  • wszystkich firm zajmujących się sprzedażą, dystrybucją i recenzowaniem produktów powiązanych z kawą.

Praktyczne porady

Skróć adres domeny wykorzystując do tego jej rozszerzenie.

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Wykorzystaj potencjał nowych domen. Personalizuj adres internetowy według branży.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.