Domena .NET

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .NET – podstawowe informacje

Domena .NET należy do grupy domen globalnych podkreślających międzynarodowy charakter działalności firmy. Domena .NET jest jedną z pierwszych domen najwyższego poziomu i cieszy się wysokim zainteresowaniem w sieci. Domenę tę wybierają marki nastawione na rozwój na rynku międzynarodowym i firmy telekomunikacyjne. Rejestracja domeny jest otwarta dla wszystkich.

Dla kogo domena .NET?

Dla wszystkich, którzy myślą o działalności na całym świecie. Końcówka .net jest rozszerzeniem rozpoznawalnym globalnie, co otwiera możliwość wejścia na każdy rynek. Założeniem jej powstania była promocja wszelkich podmiotów związanych z siecią i Internetem. Jest mniej rozpoznawalna od .COM, ale zaletą tego jest większa dostępność nazw w tej domenie.

Dlaczego warto wybrać domenę .NET?

Domeny .NET dzięki globalnej rozpoznawalności dają nieograniczone możliwości. Są odpowiednim wyborem jako domeny do przedstawienia oferty firmy, działalności organizacji jak również pod kampanię marketingową. Mają szerokie zastosowanie. Nadają się jako końcówka pod promocję startupów, dla działalności związanych z nowymi technologiami oraz dla biznesów działających online, czyli tak naprawdę dla każdego.

Czy wiesz, że

Łącznie jest zarejestrowanych ponad 15,1 miliona nazw w rejestrze domeny .NET.

Pierwszy adres w domenie .NET zarejestrowano w styczniu 1985 roku.

Interesują cię inne domeny? Sprawdź .co.

Praktyczne porady

Domena .NET należy do grupy domen najwyższego poziomu i jest rozpoznawalna na całym świecie.

Pamiętaj, aby rejestrować więcej adresów z nazwami podobnymi do Twoich, aby zabezpieczyć swój biznes przed działaniami konkurencji.

Domena .NET podkreśla międzynarodowy charakter działalności firmy.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.