Domena .PUB

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .PUB – podstawowe informacje

Prowadzisz biznes w branży gastronomicznej? Domena .PUB może być świetną alternatywą dla standardowych rozszerzeń. Branżowa końcówka podkreśli profil działalność i zachęci do odwiedzenia Twojej witryny. To jasny komunikat dla potencjalnego klienta, dlatego domena .PUB jest z powodzeniem wykorzystywana przez branżę hotelarsko-gastronomiczną. Więcej informacji o branży gastronomicznej znajdziesz na blogu Kei.pl.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Odbiorcy cenią krótkie nazwy domen, warto wybrać więc rozszerzenie, które pomoże skrócić nazwę firmy. Chwytliwy adres jest łatwy do zapamiętania i zachęca do ponownych odwiedzin. Domena .PUB jest atrakcyjna także dla międzynarodowego odbiorcy, dlatego jest wybierana do promocji miejsc odwiedzanych przez turystów. Wykorzystaj potencjał domeny .PUB, zwiększ rozpoznawalność w sieci i podnieś wartość swojego biznesu.

Dla kogo domena .PUB?

O domenę .PUB mogą pokusić się właściciele pubów, restauracji, barów czy innych punktów gastronomicznych. Końcówka może być wykorzystana dla stron internetowych przewodników, blogów czy portali zajmujących się recenzowaniem lokali w danym mieście.

Praktyczne porady

Zarejestruj nową domenę i już na etapie adresu poinformuj Klientów o profilu działania.

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki temu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Wykorzystaj końcówki kreatywnie do stworzenia ciekawego adresu, który zachęci do kliknięcia.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.