Domena .RESTAURANT

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .RESTAURANT – podstawowe informacje

Domena .RESTAURANT to domena dedykowana wszystkim działającym w branży gastronomicznej. Jeśli prowadzisz restaurację lub dostarczasz wyposażenie dla restauratorów to ta domena idealnie podkreśli to co robisz. Rejestracja jest otwarta dla wszystkich.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe domeny świetnie sprawdzają się zarówno dla nowych, powstających firm jak i już dłużej działających. Końcówka .RESTAURANT pozwala na znalezienie unikalnej nazwy, krótkiej i prostej do zapamiętania. Warto zarezerwować to rozszerzenie z nazwą swojej restauracji. Bez problemu klienci odnajdą Twoją stronę WWW i ją zapamiętają. Nowe domeny służą także do przeprowadzania dodatkowych kampanii, które wspierają markę i jej wizerunek. Pomagają wybrać chwytliwy adres, który zaprasza użytkownika do podjęcia działania. Więcej o branży gastronomicznej przeczytasz na naszym Blogu.

Dla kogo domena .RESTAURANT?

  • Dla osób prowadzących restauracje lokalne,
  • dla ogólnopolskiej sieci restauracji,
  • dla dystrybutorów żywności i wina,
  • dla osób recenzujących restauracje,
  • idealna do promocji wyszukiwarki restauracji,
  • pod portale opiniotwórze.

Praktyczne porady

Pamiętaj, aby adres WWW był krótki i prosty do zapamiętania, dzięki czemu każdy odnajdzie Twoją stronę.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci, użyj w nim nazwy firmy.

Jeśli tworzysz globalną markę, zarejestruj domeny narodowe i globalne z jej nazwą, aby zapewnić sobie unikalność na rynku.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.