Domena .WINE

Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .WINE – podstawowe informacje

Domena .WINE to domena dedykowana wszystkim winiarniom i winnicom. Jeśli zajmujesz się produkcją wina a może dystrybucją albo po prostu jesteś pasjonatem win, to ta domena pozwoli Ci pokazać czym się zajmujesz. Rejestracja adresu z końcówką .WINE jest otwarta dla wszystkich, bez ograniczeń.

Jak wykorzystać nowe domeny?

Nowe końcówki pozwalają na znalezienie unikalnego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia w link. Końcówka .WINE jako rozszerzenie należące do grupy nowych domen podkreśla tematykę portalu. Może również posłużyć jako dodatkowy adres do przeprowadzenia kampanii wizerunkowej czy promocyjnej. Świetnie sprawdzi się także jako adres bloga, na którym wypromujesz swoją markę. Więcej informacji o znaczeniu domen w branży gastronomicznej znajdziesz na naszym BLOGU.

Dla kogo domena .WINE?

  • do promocji winiarni i winnic,
  • dla osób prowadzących restauracje,
  • dla dystrybutorów wina,
  • dla degustatorów wina na bloga opiniotwórczego,
  • dla kolekcjonerów na bloga hobbystycznego,
  • dla redaktorów piszących o winach,
  • dla producentów szkła.

Praktyczne porady

Wybierając adres WWW dla swojej strony pamiętaj, że odpowiednio dobrana końcówka pomoże dotrzeć do potencjalnych klientów.

Już na etapie adresu, możesz informować Klientów o rodzaju działalności. Wykorzystaj w tym celu nowe domeny.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.