Domena .WORK


Końcówka rozpoznawalna na całym świecie
o międzynarodowym charakterze!

Domena .WORK – podstawowe informacje

Domena .WORK jest dedykowana tematyce HR oraz projektom związanym z poszukiwaniem i oferowaniem pracy. Jeśli planujesz poszerzyć zespół, musisz przyciągnąć uwagę potencjalnych kandydatów. Adres strony z końcówką .WORK zwiększy klikalność w nią i przyczyni się do zwiększonego ruchu, co przełoży się na liczbę kandydatów.

Końcówka .WORK to domena należąca do grupy nowych domen. Ich rolą jest wskazanie czym zajmuje się dana firma i jakie treści znajdują się na stronie. Użytkownik klikając w adres typu abc.work wie, co dokładnie kryje się pod linkiem, a to sprzyja dłuższym odwiedzinom na stronie. Domena .WORK jest dostępna do rejestracji dla wszystkich.

Jak wykorzystać nowe domeny .WORK?

Jeśli prowadzisz agencję zatrudnienia, to domena .WORK spełni Twoje oczekiwania. Adres nazwaagencji.work pozwoli na łatwe zapamiętanie i szybkie odnalezienie Twojej strony w sieci. Końcówka .WORK daje możliwość wyboru dobrego, krótkiego i chwytliwego adresu, który zachęci użytkowników sieci do kliknięcia i wejścia na stronę. Dla osób rozpoczynających swoją działalność w sieci domena z grupy nowych pomoże w wyróżnieniu się spośród konkurencji.

Dla kogo domena .WORK?

Idealna dla:

  • agencji zatrudnienia,
  • rekruterów, head-hunterów,
  • działów kadr,
  • firm szukających nowych pracowników,
  • stron poświęconych tematom pracy,
  • poradnikom dla osób szukających pracy,
  • forów i blogów tematycznych.

Interesują cię inne domeny? Sprawdź .co.

Praktyczne porady

Szukaj ciekawego adresu WWW, który zachęci odbiorcę do kliknięcia.

Przy rejestracji pamiętaj, że krótkie domeny zawierające słowa kluczowe mają większą wartość na rynku wtórnym.

Dobry adres WWW to taki, który pozwoli odnaleźć Twoją firmę w sieci, użyj w nim nazwy firmy.

Masz już domenę? Co dalej?

Domena będąca adresem Twojej strony internetowej potrzebuje serwera, na którym będzie mogła działać. Możesz wybrać hosting współdzielony lub naszą specjalność serwery VPS lub serwery dedykowane.

Domena powinna też być zabezpieczona. Do tego celu wybierz certyfikat SSL. Będzie on szyfrował przepływ danych pomiędzy przeglądarką, na której Twój klient ogląda stronę a serwerem, na którym Twoja strona jest hostowana.